De Vier Windstreken :: Leuke links

Leuke links

Leuke links

Op deze pagina vind je links naar websites die wij de moeite waard vinden om bekeken te worden. Gewoon, omdat ze bijzonder zijn, of omdat je moet lachen om wat erop staat. Heb je ook een leuke site gezien waarvan je vindt dat hij op deze pagina moet staan? Laat het ons dan weten via info@vierwindstreken.com.

 


Websites voor juffen en meesters

Heel leuke sites met superhandige tips voor alle juffen en meesters.

www.jufsanne.com
www.jufjanneke.nl
www.jufanke.nl
www.klasvanjuflinda.nl
www.jufmaike.nl

Jaar van het voorlezen

www.jaarvanhetvoorlezen.nl

Poppentheater over De mooiste vis van de zee

André Verhagen van poppentheater het @penstaartje speelt de voorstelling BLUP!, met als thema 'samen delen, samen spelen, daar wordt iedereen vrolijk van'. Hij heeft zich hiervoor laten inspireren door het boek De mooiste vis van de zee. Leeftijd: 4-8 jaar. Duur: 45 minuten. 

www.hetapenstaartje.nl

Websites van onze auteurs

Anita van den Bogaart                                    www.anitavandenbogaart.nl
Bernadette Watts                                           www.bernadettewatts.com  
Bianca Mastenbroek                                        www.biancamastenbroek.nl
Christine Kliphuis                                             www.christinekliphuis.nl
Cora Vries                                                        www.coravries.nl
Els Vlieger                                                        www.elsvlieger.be
Erik Horn                                                           www.wolkenkinderen.nl
Erna Kuik                                                          www.ernakuik.weebly.com
Gerard Delft                                                      www.gerarddelft.nl
Gerard Espunt                                                 www.espunt.nl
Henna Nahar                                                   www.oerdigitaalvrouwenblad.com
Hieke van der Werff                                        www.hiekevanderwerff.nl  
Ineke Kraijo                                                      www.inekekraijo.nl
Jeska Verstegen                                             www.jeskaverstegen.nl
Judith van der Stelt                                         www.judithvanderstelt.nl
Karin Wissenburg                                           www.karinwissenburg.nl
Maja Dusikova                                                  www.majadusikova.com
Marcus Pfister                                                   www.marcuspfister.ch
Maria van Lieshout                                          www.mariavanlieshout.com
Mariette Aerts                                                   www.marietteaerts.nl
Max Velthuijs                                                    www.maxvelthuijs.org
Monica Maas                                                   www.monicamaas.nl
Nurlaila Karim                                                 www.nurlailakarim.nl
Petr Horáček                                                     www.petrhoracek.co.uk
Theo Meijer                                                       www.dredhoofd.nl
Willem Bek                                                       www.willembek.nl
MAKI                                                                   www.makimaki.nl 
 
Websites van onze illustratoren
Alex de Wolf               www.alexdewolf.nl/
Anita Wilschut            www.zijmaakthet.com
Bernadette Watts      www.bernadettewatts.com
Cora Vries                  www.coravries.nl
Els Vlieger                  www.elsvlieger.be
Erna Kuik                   www.ernakuik.weebly.com.
Eve Tharlet                  www.evetharlet.com
Helen van Vliet          www.helenvanvliet.nl
Iris Compiet               www.eyeris.eu
Jeroen Murré             www.jeroenmurre.nl
Jeska Verstegen       www.jeskaverstegen.nl
Jolet Leenhouts        www.jolet-leenhouts.com
Loek Koopmans        www.loekkoopmans.tk
Lucy de Graaf            www.lucydegraaf.com
Maja Dusikova           www.majadusikova.com
Marcus Pfister            www.marcuspfister.ch
Mario van Brakel       www.mario-van-brakel.nl
Mark Janssen            www.mark-janssen.nl
Mascha Halberstad    www.superfelix.nl 
Melchior van Rijn       www.melchiorvanrijn.nl
Monica Maas             www.monicamaas.nl
Moniek Peek              www.moniekpeek.nl
Petr Horáček                    www.petrhoracek.co.uk
Sandra Klaassen         www.sandraklaassen.net
Saskia Masselink        www.sasmas.nl  
Tineke van der Stelt   www.tinekevanderstelt.nl 
Wendy Panders          www.wendypanders.nl
 
 
English Nederlands