Home :: Boeken: op categorie :: Leesboeken :: De PandaBand

De PandaBand

De PandaBand
 
(0 reviews)  

Auteur: Saša Stanišić
Illustrator: Günther Jakobs
ISBN: 9789051169072
Prijs: 13,99
Inclusief btw laag
Aantal
uitvoering: gebonden | formaat: 15 x 21,5 cm | aantal pagina's: 80 | leeftijd: voorlezen vanaf 6 jaar, zelf lezen vanaf 8 jaar | verschijningsdatum: maart 2023

Pret met panda's

Thema’s: muziek, pandaberen

Er was eens een pandabeer in China met de naam Peter. Huh? Panda’s in China heten toch zeker niet “Peter”?! Nou, best. Er was eens een pandabeer in China met de naam Niet-Peter.

Onze Niet-Peter heeft bij zijn bamboeontbijt het beste pandaidee aller tijden: hij blaast hard in zijn lievelingsgerecht. Wat komt eruit? Een toon! En dan nog een en nog een en uiteindelijk… een melodie! Niet-Peter musiceert, Niet-Peter is blij, Niet-Peter richt een onvervalste pandaband op samen met zijn buren, omdat samen muziek maken nog veel leuker is. Ja, waarom dan niet meteen een heel orkest?! Al snel is het programma voor hun eerste grote concert gemaakt.

De vraag is alleen:
zo veel panda’s met
overheerlijke bamboefluiten…
Kan dat goed gaan?

Recensies

Het verhaal leest vlot weg (...) Daarnaast genieten we van de prachtige illustraties van Günther Jakobs. (...) De prenten zijn sfeervol en in ons hoofd horen we de liedjes die ze fluiten.
Juf Els

Het is geen standaard verhaal, er worden door de vragen en opmerkingen van Saša veel reacties gevraagd wat het verhaal leuk maakt. Maar dat wel aandacht en concentratie vraagt.
Bazarow

Dankzij de humor en de grappige illustraties een feestje om zelfstandig te lezen voor kinderen vanaf acht jaar.
In de Boekenkast

Er zit veel humor in dit boek en in combinatie met de vrolijke illustraties van Günther Jakobs is dit een aantrekkelijk boek voor lezers die al even kunnen lezen (eind groep 4 of groep 5) om dit boek zelf te lezen.
Kinderboekenrijk.nl


Adam en Eva
€ 16,99
Er zijn nog geen recensies.